Pipi Dlouhá punčocha a dobrodružství v Praze
Neposedná, bláznivá a plná nápadů - kdo by neznal Pipi? V našem představení nejen dovádí se svými kamarády Tomíkem a Anikou, ale také podnikne velkolepý let balónem, aby pomohla svému tatínkovi, který zrovna pobývá v Praze. S touto pohádkou děti zažijí spoustu zábavy, písniček a divadelních kejklí.

pipi

 


Lev a myš
Kabaret na motivu klasické bajky. I malá myška může pomoci mocnému lvu. Aneb dnes ty mně, zítra já tobě.

 


O rybáři a zlaté rybce
Rybka dá skromnému rybáři za svoji svobodu flétnu, kterou může použít ke splnění tří přání. A hubatá rybářka pozná, že štěstí nezávisí na bohatství a moci.

 


O malé červené slepičce a jiných zvířátkách
Nechtěli jste obilí zasít, sklízet, vymlátit ani umlít, těsto hníst a péci, nebudete tedy ani jíst! Ptáčci - s vámi se rozdělím ! Vy jste mi celou dobu při práci pěkně zpívali. Šnek hlídal a žížala kypřila půdu. Vás zvu na hostinu! Inu bez práce nejsou koláče.

 


Z pohádky do pohádky
Maňáskové představení spojuje tři klasické pohádky: „Domečku domku, kdo v tobě přebývá“, „Tři prasátka“ a „Jak kočička a pejsek vařili dort“. Pohádka je plná zvířátek. Představení je velmi veselé a interaktivní.

 

O hloupém Honzovi - derniéra

"Bylo nebylo
byl jeden hrad
a na tom hradě
bydlel drak
který měl šest hlav..."

Pohádka s drakem a balónky.

 


Rusalka - derniéra

"Nebe je plné hvězd
a měsíc kulatý
na nebi svítí dnes
aby tě ke mně vedl
...
odnes mě odnes pryč
vezmi mě sebou hned
čekám tě..."

Příběh Rusalky se šťastným koncem.

 

Vaření s kočičkou a pejskem - derniéra

"Byl jeden den
Kočička měla narozeniny
a Pejsek svátek..."

Klasická pohádka na motivy Josefa Čapka. Pejsek a kočička vaří dort. Děti jim pomáhají a na závěr ochutnají výsledky svého snažení.

 

Zvířátka a loupežníci - derniéra
Pejsek, kočička, kačenka, kohoutek, ovečka a kozlíček opouštějí statek, který má získat nový majitel. Cestou narazí na úkryt lupičů, kterým seberou jejich nepoctivé peníze a splatí dluhy tak, že se mohou do svého původního domova vrátit.

 


Princezna na hrášku - derniéra
"Hledá se princezna" - stálo na kraji toho království. To se ví, to není jen tak rozpoznat opravdovou princeznu od všech ostatních. Ostatně pojďme se na to podívat.

 


Princezna se zlatou hvězdou na čele - derniéra
Princezna jako Myší kožíšek chystá polévku pro prince. "Ajaj, prstýnek mi tam spadl." Je to náhoda nebo ho princezna upustila do polévky úmyslně? "Princi, alespoň ochutnejte. Je již poledne." Princ hlavu pozvedá a nabírá lžíci. A tu se cosi zatřpytí... V pohádce nechybí ani kuchař, který za své umění dostane tři řády, a Kazisvět, kterému se v závěru vysměje celý svět.

 

 

Copyright (C) 2012 IntroLab by Stormfield