Nakladatelství


 

Káťa dostala na pololetní vysvědčení velkou jedničku a přeje si bratříčka nebo sestřičku. Jak se dá takové přání splnit? Tak si přeje alespoň zvířecího mazlíčka. Někdo má křečka, někdo pejska nebo kočičku. Kdyby tak mohla mít třeba jen šnečka! Co vše se může stát v první třídě a jestli Kátě nějaké to přání vyjde, se můžete dočíst v této zábavné knížce. Veselý příběh doprovází překrásné ilustrace.
Kniha pro děti od 6 let.
Vydalo nakladatelství Fiala Katarína - Na houpačkách, Praha 2020

Náhled do knihy zde.

 


 

Mája a Matyáš jsou takoví normální školáci. Zajímají je úkoly. Jak je to možné? Mají totiž úžasný adventní kalendář! 24 neobvyklých úkolů, na každý den jeden. Jenomže před Vánocemi se toho hodně děje. A jéje! Mikuláš, čerti a andělé, dobré skutky, vánoční přání, spadlý stromek, špatné známky, hromada sněhu, zavřená škola, skvělé dárky a Ježíšek... Tak tyhle Vánoce jsou opravdu velmi veselé!
Při čtení můžete s Matyášem a jeho rodinou plnit úkoly z adventního kalendáře, nebo se jen inspirovat a vymyslet si úkoly svoje. Tato rodinná zábava se hodí nejen do období adventu. Vánoční příběh doprovází vtipné ilustrace.
Kniha pro děti od 6 let.
Vydalo nakladatelství Fiala Katarína - Na houpačkách, Praha 2018

Náhled do knihy zde.

 


 

Blíží se konec školního roku. Kátinu rodinu navštívila teta s dětmi. Jak to u nich vypadá? Je jich plný dům a vše je vzhůru nohama. Vždyť si to představte...Šest dětí! A jejich maminky jsou dvojčata. Za těch pár dnů se stanou neuvěřitelné věci! Zábavný příběh doprovází veselé ilustrace.
Kniha pro děti od 5 let.
Vydalo nakladatelství Fiala Katarína - Na houpačkách, Praha 2017

Náhled do knihy zde.

 

Jiřina Tejkalová (nakl. Lika klub) o knize napsala :
„Vtipný, zábavný a vysoce kvalitní rukopis knihy vykazuje dokonalou znalost mluvy světa žáků druhých tříd a velmi čtivou formou seznamuje se základnámi rodinnými a společenskými vazbami na půdorysu jedné funkční rodiny. Podobných originálních českých textů je zásadní nedostatek, a těch, které by tak nenápadně, a přitom zásadně kultivovaly sociální cítění a podporovaly integritu, vstřícnost, laskavost a ohleduplnost, je ještě méně..“

 

Výhradním distributorem knih je Kosmas. Můžete ji pořídit v jeho prodejnách nebo přes eshop.
Také je možno se domluvit na předání knihy přímo s Katarínou (tel. 604589126, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ) na nejbližší akci divadla nebo v Praze 6 - Liboc.

 

Příjemné počtení !Copyright (C) 2012 IntroLab by Stormfield